Sisseastujale

AVATUD USTE PÄEV

Tähelepanu! Selle kevade viimane avatud uste päev Euroakadeemias toimub 18. mail algusega kell 17:00 (Mustamäe tee 4, Tallinn). Huvilisi tervitavad Euroakadeemia rektor Jüri Martin ja dekaanid. Kasuta võimalust küsida oma lemmikeriala kohta otse teaduskonna juhilt. Euroakadeemias saad õppida eesti, vene ja inglise keeles kuuel erialal rakenduskõrgharidusõppes ja kahel erialal magistriõppes. Vaata meie kõiki õppekavasid siin.

Ootame uusi üliõpilasi keskkonnakaitse, ärijuhtimise, rahvusvaheliste suhete, sisearhitektuuri ja moedisaini erialadele nii eesti, vene kui ka ingliskeelsetesse rühmadesse. Tõlkija erialal on saab valida inglise-eesti ja inglise-vene kirjaliku tõlke õppesuuna vahel. Keskkonnakaitse magistriõppes saab omandada kõrvalerialana keskkonnapoliitika. Ärijuhtimise rakenduskõrgharidusõppes saab soovi korral spetsialiseeruda turismijuhtimise või kultuurijuhtimise valdkonnale ning magistriõppes on valida keskkonnasäästlikule või Euroopa majandusele või ettevõtte juhtimisele või ettevõtlusrahandusele spetsialiseerumise vahel.

Õppekorraldus võimaldab õppida töö kõrvalt. Kõikidel õppekavadel õpitakse eriala inglise keelt ja sõnavara.

Meie üliõpilaskond on rahvusvaheline ja kokkuhoidev, õppetöö korraldus paindlik ja personaalne ning õppeaineid loevad oma ala tunnustatud professionaalid, parimad asjatundjad ja praktikud.

Paljud vilistlased on omandatud erialal edukad ja pälvinud kodumaist ja rahvusvahelist tunnustust, teaduskondadel on aktiivsed vilistlaskogud.

Euroakadeemia on rahvusvaheliselt tunnustatud ja hoiab kohta Euroopa 20 parima väikeülikooli seas (2008, 2010, 2014). Järgmisel aastal tähistame 20 tegevusaasta juubelit, Euroakadeemia asutati 1997. Nende aastate vältel on meil välja kujunenud haridus-, teadus- ja praktikaalane koostöö paljude partneritega Eestis ja välismaal.

Euroakadeemias omandad teadmised ja oskused, üheskoos.

_______________________________________________________________________________________

Sisseastumiseks esitatakse:

1. Avaldus (täidetakse kohapeal)
2. Eelneva hariduse tõendav dokument (koopiat saab teha kohapeal)
3. Pass või ID kaart (koopiat saab teha kohapeal)
3. 1 pilt

Dokumendid saab esitada vastuvõtukomisjonile vestluse päeval.

Eelnevalt palume ennast vestlusele registreerida siin.

Teaduskondade info leiab siit

Euroakadeemia aadress on: 10621 Tallinn, Mustamäe tee 4,

e-post: info@euroakadeemia.ee ja euro@euroakadeemia.ee.

Meie juurde saate tulla ka ühistranspordiga:
troll № 1,5, buss 16, 33, peatus "Hipodroom",
troll № 6, 7, buss 22, 21, peatus "Pirni".

Lae alla voldik: EST, RUS, ENG