Majandus ja ärijuhtimine

MAJANDUS JA ÄRIJUHTIMINE

Economy and Business Administration

Экономика и бизнес-менеджмент

Õppe kestus: 2 aastat, 120 EAP

Õppemaks: 2100 €/a

Vaata õppekava

Magistriõpe pakub süvendatud teadmisi majanduse ja ärijuhtimise alal, kujundades programmi läbinutest strateegilise mõtteviisiga majandusspetsialistid, kes on oma ametialases tegevuses kompetentsed langetama põhjendatud otsuseid.

Meie õppekavadega antakse laiapõhjaline alus majandus- ja äriprotsesside mõistmiseks, mis võimaldab tegutseda nii ettevõtjana kui töövõtjana, erialaspetsialisti või juhi rollis. Eriline tähelepanu õppekavades on neil õppeainegruppidel, mis kindlustavad teadmised ärijuhtimise klassikalistest komponentidest: organisatsioonide juhtimisest, turunduse juhtimisest ja majandusarvestusest ning finantsjuhtimisest. Sellise ettevalmistusega spetsialisti vajab iga organisatsioon, sõltumata tegevusalast ning sõltumata sellest, kas tegu on erafirmaga, riigi- või omavalitsusasutusega. Rakendust on võimalik leida nii üldjuhtimise, finantsjuhtimise kui turunduse valdkonnas.

Programmi läbinu tegevushaaret ettevõtjana või spetsialistina võimaldavad laiendada meie poolt pakutavad valikusuunad õppekavades: kultuurijuhtimine ja turismijuhtimine rakenduskõrgharidusõppes ning ökoloogiline ettevõtlus ja Euroopa Liidu ettevõtlus magistriõppes. Selliste kaasajale iseloomulike suundade arendamine meie õppetöös on võimalik, kasutades meie kõrgkooli teaduskondade koostöö sünergilist efekti.

  • Süvendatud teadmised majanduse ja ärijuhtimise alal, kaasaegsete arvestus- ja analüüsimeetodite valdamine
  • Spetsialiseerumine ettevõtlusrahanduse, keskkonnasäästliku ettevõtluse või Euroopa Liidu ettevõtluse valdkonnas
  • Karjäärivõimalused kompetentse ja strateegilise mõtteviisiga majandusspetsialistina ettevõtte juhtimise, turundusjuhtimise või finantsjuhtimise alal
  • Pädevus tegutsemiseks ettevõtjana Euroopa Liidus
  • Õppetöö eesti ja vene keeles õhtusel ajal, inglise keeles päeval