Kõik kontaktid

 

  Rektor

Jüri Martin

+372 6115 801
  Õppeprorektor

Jana Põldnurk

+372 6115 809
jana.poldnurk@euroakadeemia.ee
Õppeosakonna sekretär-referent

Annely Eindok

+372 6115 801
euro@euroakadeemia.ee

Õppeosakonna juhataja

Natalja Maksimova

+372 6115 852
natalja@euroakadeemia.ee
Õppeosakonna peaspetsialist (ÕIS)
Kaili Simberg
+372 6115 811
kaili.simberg@euroakadeemia.ee
  Õppeosakonna vanemspetsialist

Veera Truljova

+372 6115 811
kantselei@euroakadeemia.ee
  Personaliosakonna juhataja

Kersti Tani

+372 6115 802
kersti@euroakadeemia.ee
  Pearaamatupidaja

Inessa Denissova

+372 6115 857
inessa@euroakadeemia.ee
  Raamatupidaja

Tatjana Senokosova

+372 6115 857
tatjana@euroakadeemia.ee
  Haldusjuht

Esta Ivalo

+372 6115 814
esta@euroakadeemia.ee
Välisüliõpilaste vastuvõtuosakond

 

+372 6115 803

admission@euroakadeemia.ee

 
 
Raamatukogu

Dmitri Krasnov

+372 6115 874
raamatukogu@euroakadeemia.ee
  Ärijuhtimise teaduskonna dekaan

Maret Branten

+372 6115 807
maret@euroakadeemia.ee
  Ärijuhtimise teaduskonna koordinaator

Helena Gussarova

+372 6115 805
helena.gussarova@euroakadeemia.ee
  Keskkonnakaitse teaduskonna dekaani kohusetäitja

Jüri Martin

+372 6115 801
Keskkonnakaitse teaduskonna prodekaan

Ljudmilla Martin

+372 6115 229
lmartin@euroakadeemia.ee
  Rahvusvaheliste suhete teaduskonna dekaani k.t.

Leonid Karabeškin

+372 650 9178
leonid@euroakadeemia.ee
  Kujunduskunsti teaduskonna dekaan

Jevgeni Hristoforov

+372 6115 810
christ@euroakadeemia.ee
  Kujunduskunsti teaduskonna prodekaan

Katrin Laanoja

+372 611 5806
katrin@euroakadeemia.ee
  Kujunduskunsti teaduskonna õppeosakonna spetsialist

Jana Sollmann

+372 6115 806
jana@euroakadeemia.ee
  Tõlketeaduskonna koordinaator

Tuuli Stewart

+372 6115 808
tuuli.stewart@euroakadeemia.ee
Üliõpilasesindus

Elizabeth Saal

esindus@euroakadeemia.ee