Kõik kontaktid

 

Rektor

Jüri Martin

+372 611 5801
Õppeosakonna sekretär-referent

Annely Eindok

+372 611 5801

+372 5302 1488

euro@euroakadeemia.ee

 

Õppeosakonna vanemspetsialist

Veera Truljova

 

+372 611 5811

+372 5626 2621

kantselei@euroakadeemia.ee

 

Personaliosakonna juhataja

Kersti Tani

 

+372 5345 0847

kersti@euroakadeemia.ee

 

Pearaamatupidaja

Inessa Denissova

 

+372 611 5857

inessa@euroakadeemia.ee

 

Raamatupidaja

Tatjana Senokosova

 

+372 611 5857

tatjana@euroakadeemia.ee

 

Välissuhete osakonna juhataja

Tatjana Põlajeva

 

+372 611 5803

tatjana.polajeva@euroakadeemia.ee

 

Raamatukogu

Dmitri Krasnov

 

+372 611 5874

raamatukogu@euroakadeemia.ee

 

Ärijuhtimise teaduskonna dekaan

Maret Branten

 

+372 611 5807

+372 5667 4946

maret@euroakadeemia.ee

 

Ärijuhtimise teaduskonna koordinaator

Helena Gussarova

 

 

helena.gussarova@euroakadeemia.ee

 

Keskkonnakaitse teaduskonna dekaani kohusetäitja

Jüri Martin

 

+372 611 5801

 

Keskkonnakaitse teaduskonna prodekaan

Ljudmilla Martin

 

lmartin@euroakadeemia.ee

 

Rahvusvaheliste suhete teaduskonna dekaani k.t.

Leonid Karabeškin

 

leonid@euroakadeemia.ee

 

Tõlketeaduskonna õppekava koordinaator

Tatjana Mette

 

tatjana.mette@euroakadeemia.ee

 

Kujunduskunsti teaduskonna dekaan

Jevgeni Hristoforov

 

+372 611 5810

+372 5345 1988

christ@euroakadeemia.ee

 

Kujunduskunsti teaduskonna prodekaan

Katrin Laanoja

 

+372 611 5806

+372 5322 5686

katrin@euroakadeemia.ee

 

Kujunduskunsti teaduskonna

õppeosakonna spetsialist

Jana Sollmann

 

+372 5341 1898

jana@euroakadeemia.ee

 

Üliõpilasesindus

 

 

esindus@euroakadeemia.ee