ÕIS-i konto

ÕIS-i konto luuakse üliõpilasele Euroakadeemia õppeosakonna poolt pärast üliõpilase immatrikuleerimist Euroakadeemia üliõpilaseks.

Selleks on vaja Euroakadeemial üliõpilase kohta minimaalselt järgmisi andmeid:

  • Eesnimi, perenimi
  • Isikukood
  • E-posti aadress
  • Eelmine lõpetatud kool

Ülejäänud andmed saab üliõpilane sisestada hiljem ise, samuti muuta kasutatava e-posti aadressi või salasõna.

Kõige olulisem ongi tegelikult korrektne isikukood ning korrektne ja reaalselt kasutatav e-posti aadress. Sellele e-posti aadressile saadetakse üliõpilasele esmakordsel sisselogimisel ÕIS-i kasutajanimi ja salasõna ning edaspidi ka kõik ÕIS i teated.

 

Sisselogimine

Euroakadeemia ÕIS asub aadressil https://euro.ois.ee. ÕIS-i ikoon asub ka Euroakadeemia kodulehe üleval servas. Esmakordsel sisselogimisel näeb üliõpilane sellist pilti:

ois-login

Salasõna saamiseks tuleb vajutada nupule „Registreeri / määra uus salasõna“ ja sisestada oma isikukood:

ois-salasona

ÕIS saadab e-postile lingi (uue) salasõna määramiseks. Määrate uue ÕIS i salasõna ja pääsete oma kontole, kus saate sisestada puuduvad isikuandmed ja määrata oma eelistused teavituste saamiseks.

Muidugi on võimalik ÕIS i sisse logida ka ID-kaardiga.

Esimesel sisselogimisel suunatakse Teid kontaktandmete uuendamise leheküljele. Täitke vastavad lahtrid oma kontaktandmetega ning kindlasti kirjutage lahtrisse „Ametlik e-post“ oma kõige enam kasutatav meiliaadress!

 

Seaded

Edaspidisel sisselogimisel avaneb järgmine vaatepilt:

ois-seaded

Vajutades nupule „Minu andmed“ näete enda kohta olemasolevaid andmeid. „Minu kontaktandmed“ nupp kuvab ankeedi, mida saate vajadusel täiendada või muuta. Loomulikult on keelatud valeandmete esitamine. ÕIS on ametlik õppeinfosüsteem, millest tulevikus prinditakse välja ka Teie diplom.

Teavituste seaded saab määrata vajutades nupule „Muuda teavituste eelistusi“.

Kuna ÕIS i kaudu edastatakse kõik õppetööalased teated ja meeldetuletused, tunniplaani muudatused, eksamite ja arvestuste graafikud, õppejõu poolt saadetav informatsioon ja muu õppeinfo, on tungivalt soovitav tellida kõik teavitused e-postile.