Raamatukogu

Euroakadeemia raamatukogu asutati 1998 aastal. Raamatukogus on lugemissaal ja kujunduskunsti teaduskonna metoodiline kabinet kunstialase kirjandusega.

Raamatukogu kasutuskogu suuruseks on praegu u. 42 000 eksemplari, siia lisanduvad Euroakadeemia üliõpilaste lõputööd. On tellitud üle 20 nimetuse ajakirju, n. „Harvard Business Review“, „Research*eu“, „Babel“, „FRAME“, „AVOTAKKA“.

Teavikuid komplekteeritakse lähtuvalt kõrgkooli õppesuundadest keskkonnakaitse, ärijuhtimise, rahvusvaheliste suhete, tõlketeaduse ja kujunduskunsti erialadele. Viimati telliti juunis 2016 õppematerjal „Language Proficiency in Native and Non-Native Speakers: Theory and Research” tõlketeaduskonnale.

Kui soovid laenutada mõnd teavikut ja pole kindel, et see raamatukogus olemas on, küsi üle raamatukogu@euroakadeemia.ee.

Euroakadeemia raamatukogu võivad kasutada kõik Euroakadeemia õppejõud, üliõpilased ja teenistujad. Euroakadeemia raamatukogu võivad külastada ka tudengid teistest ülikoolidest.

Lugejaks saate registreeruda isikut tõendava dokumendi alusel.

RAAMATUKOGU AVATUD:

E- R:  10.00-18.00

Laupäev, Pühapäev:  suletud

Juhul kui soovid teavikut laenutada või tagastada muul ajal kui raamatukogu avatud on, saab eelnevalt e-posti teel raamatukogu@euroakadeemia.ee kokku leppides ja isikut tõendava dokumendi alusel laenutatava teaviku kätte valvelauast või tagastatava teaviku valvelauda jätta.

Raamatukogus on võimalik:

  • lugemissaali kasutada
  • arvutit kasutada
  • teavikuid koju laenutada
  • elektroonilisi andmebaase kasutada: EBSCO, ÄRIPÄEV
  • lõputöid köita (tasuline- 5.- EUR)
  • üksik lehtesid kiletada (tasuline)

Õppekirjandust laenutatakse üheks kuuks, teisi teavikuid üheks nädalaks.

Lugemissaali võib kasutada teavikute lugemiseks ja arvutiga töötamiseks.

KONTAKT:

raamatukogu@euroakadeemia.ee,

tel. 6115874

 Dmitri Krasnov