Sisseastujale

Euroakadeemia 2017/2018 õppeaasta AVAAKTUS toimub 1. septembril 2017.a algusega kell 14.00 Euroakadeemia aulas (Tondi 55, aud. 210)

Toredat uut õppeaastat!


Vastuvõtt Euroakadeemiasse on avatud!

Täida avaldus ja registreeru vestlusele SIIN (ei saa täita Internet Exploreris, võimalusel kasutada muud brauserit nagu Google Chrome, Firefox, Opera).

Meie magistri- ja rakenduskõrghariduse erialadel omandad teadmised ja oskused üheskoos! Euroakadeemia üliõpilased ja vilistlased saavad hakkama pidevalt muutuvas maailmas, olgu tegu tõlgi, keskkonnaspetsialisti, moekunstniku, sisearhitekti või ettevõtjaga.

Motivatsioonivestlused kohapeal kandideerivate sisseastujatega viiakse läbi järgmistel kuupäevadel:

  • 14. ja 28. juuni
  • 12. ja 26. juuli
  • 9., 16. ja 23. august
  • Vastuvõtt rakenduskõrgharidusõppe õppekavale „Rahvusvahelised suhted“ ja magistriõppe õppekavale „Majandus ja ärijuhtimine“ on lõppenud.
  • Motivatsioonivestlused välismaal viibivate sisseastujatega viiakse läbi nendega kokkulepitud kuupäevadel SKYPE-is.
    Motivatsioonivestlusele tuleb eelnevalt registreeruda SAIS is või kodulehel.

esindus

Euroakadeemias saad õppida eesti, vene ja inglise keeles viiel erialal rakenduskõrgharidusõppes ja ühel erialal magistriõppes. Vaata meie kõiki õppekavasid SIIN. Euroakadeemias omandad teadmised ja oskused, üheskoos.

Euroakadeemia asub Tondi 55, Tallinn. Sissepääs Marsi tänava poolsest otsast. Vaata kaarti. Kohale saab ka bussiga nr 23, Marsi peatus.

Vastuvõtukomisjon töötab kuni 1. septembrini 2017  tööpäevadel 10:00 – 18:00.

P1180430